Novinky

15. 6. 2021 Podzimní on-line kurz Veterinární manipulace po dobrém

Podzimní běh kurzu Veterinární manipulace po dobrém - přihlašování spuštěno.

Podrobnější info najdete v sekci Akce. Nebo se můžete podívat do události na FB.


1. 5. 2021 On-line kurz Začínáme s výcvikem po dobrém

Čtyřtýdenní on-line kurz pro všechny, kteří chtějí začít s výcvikem po dobrém, FB událost najdete tady. Přihlašování spuštěno!


1. 2. 2021 jarní On-line kurz Veterinární manipulace po dobrém - PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

Všechny informace o jarním on-line kurzu veterinárního ošetření po dobrém si můžete přečíst v sekci Akce. Najdete tam i informaci, jak se do kurzu přihlásit. Nebo se podívejte na událost na FB - Veterinární ošetření a manipulace se psem - on-line kurz / Facebook


9. 9. 2020 Tréninková ordinace

Tréninková ordinace je nový projekt určený všem majitelům psů, kteří chtějí pejska předem připravit na veterinární ošetření a všemožné zákroky, které ho můžou během života potkat. Stejně, jako všechny moje tréninky, probíhá veškerý nácvik po dobrém.

O co jde? Do nynějška jsme se nácviku manipulace a veterinárního ošetření věnovali během tréninků (čili v běžných podmínkách) a také v reálné ordinaci a v tom budeme pokračovat i nadále.

Tréninková ordinace (místnost vybavená jako ordinace) je přechodem mezi těmito dvěma prostředími. Můžeme se posouvat v tréninku zase o kus dál, přenášet naučené věci do dalšího prostředí, kde pejsek získá další pozitivní zkušenosti s ošetřováním a manipulací.

Majitele naučím, jak pejska připravit na různé typy ošetření a zákroků, jak ho správně fixovat vyšetřovacím stole i mimo něj, tak, aby ošetření mohlo probíhat v klidu a efektivně.

Tréninková ordinace je příležitost, jak psa v klidu a po dobrém naučit všechno, co může potřebovat na opravdické veterině.

Více informací a přihlašování už brzo :-)


1. 8. 2020 On-line kurz Veterinární manipulace po dobrém

Druhý běh osmitýdenního on-line kurzu, ve kterém ukazuju, jak naučit psa zvládat v pohodě a po dobrém běžnou péči i veterinární ošetření. Veškeré informce najde v události na Facebooku. Poslední volná místa! Začínáme už 17. září.


ON-LINE tréninky

Vzhledem k bezpečnostním opatřením proti šíření KV nabízím možnost tréninku ON-LINE, prostřednictvím Skypu nebo formou rozboru videa. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na radecha@post.cz.


On-line kurz Jarní obedience přípravka II

Volné pokračování kurzu Přípravka 1 začíná již 11. 5. 2020. Určeno pro absolventy první Přípravky nebo pro mírně pokročilé nadšence do obedience, kteří si chtějí vyzkoušet můj systém tréninku. Více info ve FB události, přihlašování na radecha@post.cz


On-line kurz Jarní obedience přípravka

Kurz pro zájemce o obedience nebo zkrátka pěknou poslušnost


On-line kurz Veterinární manipulace po dobrém

Víte, že na většinu procedur, které mohou vašeho psa potkat u veterináře, ho můžete předem připravit doma?

V pohodě a po dobrém?

V novém on-line kurzu vám ukážu, jak na to! Těšte se :)


10. 1. 2019 - web je momentálně v rekonstrukci.

Webové stránky procházejí rekonstrukcí, prosím o trpělivost (s dcerkou tomu bohužel nemůžu věnovat mnoho času...).

Prosím, kontaktujte mě prioritně na e-mail nebo prostřednictvím FB.


Archiv novinek repliky z roku 2013 - 2012 naleznete zde a z let 2010 - 2011 zde.