Zakladní informace

Cvičíme po dobrém!

Trénink pomocí  pozitivního  posilování, známý také jako klikrtrénink, se od "klasického výcviku" v mnohém liší. Je založený na práci s odměnami, které pes získává za správné chování.

Snažím se, aby psi trénink milovali a spolupracovali zcela dobrovolně. Potom je pro ně výcvik oblíbenou hrou, baví je to a učí se velmi rychle.

Ráda vám pomůžu s výcvikem vašeho pejska a vysvětlím principy klikrtréninku tak, abyste si poradili ve všech situacích, do kterých se během života se psem můžete dostat.

 

 

První hodina - trocha teorie do začátku

Na první hodině vám představím náš tréninkový systém a vysvětlím, jak to všechno funguje, zkrátka takové teoretické minimum. Dostatek času bude věnován vašim dotazům. Pokus se rozhodnete, že se vám takový trénink líbí a chcete jej navštěvovat, dostanete heslo do rezervačního systému a budete se moci objednat na první trénink Wink.

Na tuto úvodní hodinu nemusíte brát pejska s sebou. Naprostou většinu času strávíme povídáním o výcviku a nejspíš by se jen zbytečně nudil.

Pokud jste už nějaký můj seminář v minulosti navštívili, není účast na úvodní hodině nezbytně nutná, nicméně i tak ji doporučuji.

Pokud chcete začít trénovat pod mým vedením, prosím, kontaktujte mě e-mailem a domluvíme se na termínu první (úvodní) hodiny. Cena je 500,- Kč a číslo účtu pro platbu je 2181733113/0800. Do poznámky prosím napište vaše jméno a "úvodní hodina".

 

 

Individuální lekce nebo skupinový trénink - co je pro vás to pravé?

Oboje má něco do sebe, hodně záleží na zkušenostech a pokročilosti vás i vašeho psa. Začátečníkům vždy doporučuji nejprve individuální lekci (v rezervačním systému červené políčko "Individuálka"), kde zjistíme, jak na tom jste a můžeme se rozhodnout, jaký postup bude pro vás nejvhodnější.

Výcvik ve skupince je specifický tím,  že je pes při práci vystaven většímu počtu ruchů (rozptylujících podnětů). Proto je takový trénink vhodný spíše pro pokročilejší týmy, kde pes už zvládá dobře dané cviky v klidném prostředí a páníček ví, jak ve které situaci reagovat.

 

V sekci Jak se přihlásit na trénink najdete nabídku všech tréninkových lekcí a také návod, jak se zaregistrovat do rezervačního systému! Smile