Jak se přihlásit na trénink

Pro nové zájemce o výcvik

 

Přihlásit se na trénink je možné po absolvování Úvodní hodiny - tam získáte krom základních informací o výcviku také heslo do rezervačního systému. Na úvodní hodinu se, prosím, objednejte e-mailem.

V rezervačním systému se pomocí tohoto hesla nejprve zaregistrujte ("vytvořit nový uživatelský účet"), poté si vyberte čas a typ lekce, který Vám vyhovuje a termín si zarezervujte.

Aktuální ceník tréninků i podmínky zrušení lekce najdete tady. Pokud se nedohodneme na úvodní hodině jinak, je začátečníkům určena výhradně "Individuálka" (lekce pro jednoho psa).

 

Co když není volný žádný termín, který stíhám??

Pokud se vám nepodaří najít žádný vhodný termín pro následující týden, kontaktujte mě mejlem nebo na FB. Pokud to jen trochu půjde, ráda vám vyhovím a vypíšu hodinu v čase, který se vám bude hodit Wink

 

Nabídka tréninkových lekcí:

Individuálka (=lekce pro jednoho psa)

je určena především začátečníkům, dále psům vyžadujícím zvláštní podmínky a pro konzultace složitějších problémů, řešení nevhodného chování apod. Podmínkou pro zapsání na tuto lekci je absolvování úvodní hodiny.

Náplní těchto lekcí jsou naprosté základy, bez kterých nelze postupovat dál - přivolání, hra, sedni, odložení, motivační hry pro dobrou koncentraci na psovoda, hry pro kontrolu a drive, hry s klecí, chůze na vodítku a další jednoduché, ale nezbytné cviky. Vše pouze shapingem (tvarováním), bez slovních či fyzických korekcí nebo navádění. Podle vašeho přání a s ohledem na potřeby konkrétního psa je možné cvičit ve vytápěné cvičebně, venku na cvičišti nebo v "reálných podmínkách" - na ulici, v parku apod.

Lekce pro dva a více psů

je vhodná pro mírně a středně pokročilé týmy. Psi se učí soustředit, pracovat i odpočívat za přítomnosti druhého psa a dalších rušivých vlivů. Zdokonalujeme základní cviky a přidáváme další nové. Výcvik probíhá dle dohody a počasí ve cvičebně nebo na venkovním cvičišti. O možnosti hlásit se na tyto lekce se dohodneme na tréninku Wink

 

Přípravka na základní zkoušky

tyto hodiny jsou určené pro týmy, které už zvládají základní cviky a chování a psovod dobře chápe metodiku. Simulujeme zkouškové/závodní podmínky, zdokonalujeme soustředění na psovoda po celou dobu cvičení, odbouráváme odměny, přidáváme další rušivé vlivy. Na lekci se nelze přihlásit bez předchozí domluvy. Lekce je určena pro 2 - 3 psy.

 

Přípravka sportovní

je určena týmům, které by se rády věnovaly psím sportům - agility, dogdancingu apod. Rozvíjíme pohybové schopnosti psů, učíme triky a cviky, na kterých pak můžeme ve sportu dále stavět. Cvičení není fyzicky náročné a můžou se ho účastnit i mladí psi, pro které ještě plná sportovní zátěž není vhodná. Stejně jako u ostatních lekcí pro více psů je nezbytné nejprve získat správné základy v hodinách pro začátečníky. Lekce je určena pro 2 - 3 psy.

 

Přípravka obedience

hodiny zaměřené na přípravu na obediencové zkoušky. Vhodné pro týmy zvládající základní cviky. Lekce je určena pro 2 - 3 psy.

 

Kurz Základy pozitivní motivace pro začátečníky

tento kurz je vhodný pro zájemce o výcvik pomocí pozitivního upevňování. Je možné přihlásit štěně i dospělého psa (začít se dá v každém věku). Kurz je zahájen teoretickým úvodem (hodina bez psů), kde vysvětluji metodiku a základní principy výcviku po dobrém. Následuje 7 praktických lekcí, kde postupně probereme jednotlivé základní cviky a chování. Kurz je určen pro tři psy.