Non-stop dogwear - vybavení pro psy

můžete zakoupit v eshopu.

Jako hodně z nás, pejskařů, i já ráda vybírám pro svoje holky obojky, hračky a jiné psí potřeby Přiznávám, že zpočátku byl hlavním kritériem vzhled, ale čím více sportujeme a provozujeme různé psí aktivity, tím je důležitější, aby výstroj byla nejen pěkná, ale současně i maximálně funkční. Zkrátka kvalitní. V létě jsem vyzkoušela výrobky Non-stop dogwear, které jsou na našem trhu novinkou. Tato norská firma se specializuje na vývoj a výrobu funkční výstroje pro různé kynologické aktivity.


Mě zaujaly na první pohled bohatě polstrované obojky (které nyní s nadšením využívám při tréninku, hlavně při „odpočítávání“ a různých drivových hrách, protože jsou opravdu pohodlné) s reflexními pásky, které Non-stop nabízí hned v několika variantách. Zvláštností je několik bezpečnostních produktů - obojek Safe, odolná lovecká vesta a robustní plavecká vesta, kterou lze využívat i jako pomůcku pro aquareterapii.


Specialitou a stěžejním zaměřením firmy je profesionální  výbava pro musherské sporty – perfektně padnoucí postroje, obojky, odpružené šňůry, odolné botičky (které samozřejmě najdou uplatnění nejen na závodní dráze) pohodlné opasky…  Už jsme vyzkoušely postroj Free motion (tedy Mordička ho vyzkoušela a já jsem opravdu mile překvapená, jak dobře jí sedí) a já lehký a pohodlný opasek Comfort.